Anasayfa / Bahis Blog / İddaa Sistem Nedir? Nasıl Oynanır?

İddaa Sistem Nedir? Nasıl Oynanır?

İddaa sistem nedir, nasıl oynanır; İddaa üzerinden kupon yapmak isteyenler, riski en aza indirmek için sistem kuponu hazırlamaktadır. Ancak sistemin nasıl uygulandığına dair net bilgilere sahip olmayan kullanıcılar bu süreçte bazı zorluklarla karşılaşabilir. Bu yazımızda iddaa sistemi hakkındaki detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyor olacağız. Öte yandan karmaşık gibi görünse de son derece pratik bir şekilde sistem kuponu hazırlandığı da unutulmamalıdır.

İddaa oynamak isteyenler iddaa sistem nedir sorusunu sıkça araştırıyor. En çok kazandıran tahminleri bir arada sunan sistem kuponlarıyla ilgili olarak bir örnek vermek gerekirse; oynamak istediğimiz 5 farklı maç var ancak 3 maç olacak şekilde kupon hazırlamak istenebilir. Fakat 5 maç arasından hangi 2 maçın elenmesi gerektiğine karar veremiyor olabilirsiniz. İşte bu durumda 5 adet maçı sistem 3 şeklinde tasarlayarak yeni kuponlar hazırlamış olursunuz.

İddaa Sistem Nedir?

İddaa sistem kuponlarında yatırılması gereken minimum tutar 10 TL olmakla beraber farklı kombinasyonlarla karşılaşılabilir. Yani 5 maç için sistem 3 seçilecekse 5’in 3’lü kombinasyonları devreye girecektir. Sonuç olarak tek kupona 10 TL yatırarak 3’lü diğer kuponların tamamına birer TL yatırarak kuponu takip etmeye başlayabilirsiniz. Farklı bir örnekle 5 TL’lik oynanacak olan bir kupon için 10 farklı kupona beşer TL yatırılarak toplamda 50 lira ödenmiş olacaktır. Genel anlamda iddaa sistemindeki mantık, tekli birden fazla kupon yerine, bu kuponları sadece 1 adet kuponda birleştirmektir. Oynadığınız maçların bazıları gelmese bile diğer tutan maçlardan para kazanılması için iddaa sistem kuponu yapılabilir.

İddaa Sistem Nasıl Oynanır?

İddaa sistem oynamak için kuponda doğru alanları seçmeniz gerekiyor. Artık online olarak da birçok sitenin sistem kupon hazırlamaya müsait olduğu da unutulmamalıdır. Kazanılacak olan paranın hesaplanmasında ise hazırladığınız kuponun alt kısmında yer alan tahmini kazanç alanına bakabilirsiniz. Buradaki tüm maçların tutması gerekirken yine bir örnek üzerinden ilerleyecek olursak; Farklı 3 maç seçip kuponu yatırdığınızı varsayalım. Söz konusu kupondaki 5 maçın yalnızca 3 tanesi gelirse, gelen maçların oranlarını çarpmanız gerekecektir. 4 maç gelirse, kaybeden takımın oranını devre dışı bırakarak yeniden oran hesaplayabilirsiniz.

İddaa sistem nedir sorusuyla beraber bankolu sistemin de ne demek olduğu merak ediliyor. Sistem oynarken herhangi bir maçı banko olarak işaretlemeniz halinde o maçın kesin olarak tutması gerekecektir. Yine 5 maçın 3’lü sistemi üzerinden ilerleyecek olursak; işaretlediğiniz 3 maçtan birine banko dediğiniz zaman, bu maç ile beraber 3 sistem maçın da gelmesi gerekmektedir. Yani sistem kuponlarında özellikle güvendiğiniz bir takım varsa banko olarak işaretleyebilirsiniz. Bu durumda kupon bedeli de düşmüş olacaktır.

İddaa oyununda küçük oranlarla para kazanmak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan sistem kuponuyla ilgili birtakım araştırmalar yaparak daha detaylı ve sorunsuz bir şekilde kupon oluşturabilirsiniz.